Kochani uczniowie,
niektórzy z Was mieli już do czynienia z doradztwem zawodowym, a niektórzy jeszcze nie. Mamy nadzieję, że zajęcia zawodoznawcze oraz zagadnienia z doradztwa zawodowego Was zaciekawiły. Jeśli jednak tak się nie stało, to postaramy się to zmienić! Będziemy publikować na naszej stronie różne ćwiczenia, gry i zabawy oraz linki do stron internetowych, by pokazać Wam, że doradztwo zawodowe to bardzo ciekawa dzedzina, dzięki której możecie lepiej poznać siebie i otaczający Was świat pracy. Zapraszamy do skorzystania z naszych materiałów i zdobywania wiedzy!

Pierwszym zadaniem dla uczniów klas starszych jest krzyżówka zawodoznawcza. Lubicie krzyżówki? Jeśli tak to zapraszamy do wytężenia umysłów. Wierzymy, że poradzicie sobie z nią w mig. Jeśli jakieś hasła będą wzbudzały Waszą niepewność to publikujemy też rozwiązanie.

Rozwiązanie:

Doradca zawodowy PPP W-ch