Trening Umiejętności Wychowawczych – bezpłatne zajęcia dla rodziców i opiekunów.

Drugie spotkanie – ostatnie na którym można dołączyć do obecnej grupy – odbędzie się 28 kwietnia (czwartek), od godziny 15:30 do 18:00 w sali 6 (konferencyjna/poczekalnia na parterze).

Start najbliższej edycji Treningu zaplanowano na 21 kwietnia 2022 (czwartek), od godziny 15:30 do 18:00, w formie stacjonarnej, tj. w budynku poradni, sala 6 (konferencyjna/poczekalnia na parterze).

Zajęcia odbywają się w cyklu co tydzień lub co dwa tygodnie.
Każdy cykl obejmuje 6 (lub 7) spotkań.

Osoby które przesłały zgłoszenie przez formularz internetowy – są już zapisane. Inni chętni do udziału w Treningu … – proszę po prostu przyjść na pierwsze zajęcia 21.04.2022, g. 15:30, sala 6 (konferencyjna; poczekalnia na parterze).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla rodziców, opiekunów dzieci uczęszczających do przedszkola lub szkoły w Wałbrzychu; albo w przypadku dzieci najmłodszych – mieszkających w Wałbrzychu.

Trening Umiejętności Wychowawczych – pierwsze spotkanie 21.04.2022, godz. 15:30, sala 6.