Trening Umiejętności Wychowawczych – bezpłatne zajęcia dla rodziców i opiekunów.

Dziecko nie chce się słuchać, uczyć, wynosić śmieci? Miewa zmienne nastroje? Ma trudności z koncentracją? Ma piętnaście miesięcy a może piętnaście lat? Ciągle siedzi przed ekranem? Nie wiesz już jak do niego/niej dotrzeć? Możemy zaproponować dla Ciebie kilkadziesiąt rozwiązań – przyjdź, skorzystaj.

Edycja zimowo-wiosenna rozpoczęła się 21 marca 2024, czwartek, godzina 15:30-18:00. Kolejne spotkanie, drugie, odbędzie po 2 tygodniach, czyli 4 kwietnia, a kolejne – co tydzień.

Zajęcia odbywają się w cyklu, który obejmuje 6 spotkań.

Nie trzeba się wcześniej zapisywać – wystarczy przyjść na pierwsze zajęcia (ewentualnie – na drugie; później już nie można dołączyć do grupy).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny dla rodziców, opiekunów dzieci uczęszczających do przedszkola lub szkoły w Wałbrzychu; albo w przypadku dzieci najmłodszych – mieszkających w Wałbrzychu.